„Warsztaty bardzo ciekawe i pomocne. Z jednej strony otworzyły mi oczy na pewne zagadnienia, o których wcześniej nie myślałam. Z drugiej upewniły mnie w słuszności pewnych działań już przeze mnie podjętych.”

Agnieszka 

„Warsztaty podejmujące temat… trudny, ale bardzo ważny i niejednokrotnie przez rodziców zbagatelizowany. Dziękuję za zaproszenie i polecam Akademię innym Rodzicom.”

Grzegorz 

„Zajęcia bardzo pomocne w przygotowaniu się do rozmów z dziećmi. Doskonale osadzone w rzeczywistości, prowadząca ma świetne rozeznanie w relacjach i problemach w danych środowiskach i grupach wiekowych, dzisiejszych mediach. Polecam!”

Anna 

„Na wysokim poziomie merytorycznym. Zgodny z moimi oczekiwaniami. Odpowiedział na moje pytania i zainspirował. Wskazał ogólny kierunek; otrzymałam propozycję literatury pogłębiającej temat. Dziękuję.”

Aleksandra 

Uczestnicy warsztatu „Jak rozmawiać z dziećmi o seksie” 

,,Myślę, że uzyskane informacje bardzo pomogą mi i mojej rodzinie w dalszym postępowaniu z trudnymi relacjami w rodzeństwie”

 Marta

,,Spotkanie godne polecenia, uświadamia rodzicom prawdy przed nim nie zauważane”

Tomasz

,,Warsztaty dają mi nowe możliwości rozwiązywania trudnych spraw w mojej rodzinie. Dają mi dystans do konfliktów i obiektywizm”

Barbara 

  Uczestnicy warsztatu „Rodzeństwo – od rywalizacji do współpracy”   

„Zajęcia bardzo ciekawe, pomocne jak również relaksujące i odstresowujące dla rodziców”

Barbara

„Takich warsztatów powinno być więcej, bardzo pomagają rodzicom w kreowaniu aktywności z dziećmi”

Iwona

„ Zdobyłam mnóstwo możliwości zabaw z dziećmi w różnych sytuacjach. Sama świetnie się bawiłam i miałam okazję zastanowić się nad jakością wspólnie spędzanego czasu z dziećmi”

Barbara

„ Ciekawe prowadzenie, miła atmosfera, dobrze dobrana tematyka – OK.”

Artur

„Bardzo kreatywne zajęcia. Polecam.”

                                              Bernard Uczestnicy warsztatów „Zabawa z dzieckiem. Szczególna forma wspólnego spędzania czasu”

„Jestem mamą dwóch córeczek w wieku wczesnoszkolnym. Wzięłam udział w warsztatach Akademii Coachingu Rodzicielskiego „ Szkoła dla rodziców i wychowawców” . Było to 10 spotkań – każde wniosło coś nowego w moje życie rodzinne. Kilka metod wskazanych przez prowadzących Warsztaty wykorzystałam w rozmowach z córkami, w rozwiązywaniu konfliktów itp. Polecam Warsztaty wszystkim rodzicom; zwłaszcza tym, którzy stają na początku swojej ścieżki rodzicielskiej.”

Lucyna – uczestniczka „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców”  listopad 2011/styczeń 2012

„Jestem bardzo zadowolony z uczestnictwa w zajęciach. Kurs razem z prowadzącymi uświadomił mi w którym kierunku mam podążać aby wychować szczęśliwe i pewne swojej wartości córki. Przede mną długa i niestety wyboista droga, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo.”

Paweł – uczestnik „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców”  listopad 2011/styczeń 2012

,,Myślę, że „Szkoła dla Rodziców” jest pozycją obowiązkową dla każdego rodzica. Ja polecam Szkołę prowadzoną przez Danusię i Olę. Dlaczego? Trudno w kilku słowach dać odpowiedz na to proste pytanie.
Na pewno obie posiadają niezwykłą umiejętność docierania do drugiego człowieka, w sposób „bezbolesny”przełamując (naturalny jak sadzę) opór do otwierania się przed bądź, co bądź obcymi ludźmi i mówienia o sprawach często bardzo trudnych. Same też – co ważne – biorą udział w tych rozmowach, nie tylko nimi kierują, ale mówią -jak pozostali uczestnicy. Mówią przy tym w sposób prosty o rzeczach z natury dość skomplikowanych. Przy czym żadna z Nich nie wchodzi przy tym w rolę wykładowcy czy moralizatora. Nie dają też łatwych rozwiązań, raczej prowokują do myślenia i odnajdywania odpowiedzi.
Często w trakcie spotkań proponowały „odgrywanie” różnego rodzaju scenek – co muszę przyznać jest niezwykłym doświadczeniem. Z pewnością jednak pozwala to w sposób bezpośredni, namacalny i taki wprost zrozumieć istotę konkretnego problemu.
Profesjonalizm Danusi i Oli, ich życiowa mądrość, otwarcie na drugiego człowieka i akceptacja – bez wątpienia wpływają na atmosferę zajęć w „Szkole”, która mnie osobiście urzekła.
Mogę bez cienia przesady powiedzieć, że „uzależniłam się” od tych spotkań i wprost nie mogłam doczekać się kolejnych.
 
 Małgorzata – uczestniczka „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców”  listopad 2011/styczeń 2012