Przekaż 1% podatku

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z pomocą"
KRS: 0000037904
z dopiskiem " na leczenie i rehabilitacje Justyny Szałajko nr 5528"

Akademia Coachingu Rodzicielskiego danutazdaniewicz@akademiacr.pl tel. 513 060 300

Partnerzy:

O nas

Jesteśmy zespołem posiadającym kilkunastoletnie doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej z rodzicami oraz z dziećmi i młodzieżą. Wykorzystując odpowiednie przygotowanie merytoryczne, poparte dyplomami wyższych uczelni, cały czas rozwijamy swoje umiejętności na kursach i szkoleniach oraz zdobywamy nowe doświadczenia poprzez codzienną pracę z dziećmi, rodzicami lub opiekunami.

Danuta Zdaniewicz

Danuta Zdaniewicz: Jestem doświadczonym pedagogiem, ukończyłam Pedagogikę Opiekuńczo-Wychowawczą w Wyższej Szkole Filozoficzno-Pedagogicznej IGNATIANUM z tytułem magistra oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim „Poradnictwo i pomoc psychologiczna”.
Kilka lat pracowałam w szkole podstawowej. W 2011 roku ukończyłam Szkołę Coachów Rodzicielskich – Pracownia Psychologiczna Elżbiety Sołtys.  Prowadzę warsztaty i szkolenia z zakresu rozwoju i wychowania oraz pracę indywidualną z rodziną. Prywatnie: szczęśliwa żona oraz matka dwóch nastolatków. Lubię ludzi i swój czas wolny najchętniej spędzam wśród przyjaciół, znajomych i nieznajomych, wśród dorosłych i dzieciaków. Uwielbiam także czytać książki.

 

 

Aleksandra Krząstek

Aleksandra Krząstek: Jestem mamą czwórki dzieci. Moją pasją są ludzie. Jestem terapeutą rodzinnym w trakcie szkolenia w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie. Ukończyłam filologię orientalną z tytułem magistra, studiowałam także bibliotekoznawstwo i informację naukową. Jestem absolwentką Studium Teologii Rodziny na Papieskiej Akademii Teologicznej. Od 2011 roku dzielę się swoją wiedzą jako instruktor Szkoły dla Rodziców i Wychowawców. Moje hobby to książki, języki obce, koronka frywolitkowa, tworzenie biżuterii soutache.